Wróciłam!!!!!

Wróciłam i witam wszystkich po tak długiej nieobecności, która spowodowana była po pierwsze brakiem internetu i najzwyklejszym brakiem czasu. Oj ciężko pogodzić pracę zawodową, hobby, domowe obowiązki i wszystko inne co się po drodze przydarza człowiekowi. Mimo, że mnie nie było to wiele robiłam. Zrobiłam mnóstwo par kolczyków, korali, ale niestety część już poszła w świat i nie została obfocona. A dziś??? Siedzę w domku ponieważ Natalia znowu zmaga się z choróbskiem.....Przykro mi, że nie mogłam osobiście iść na groby moich bliskich. Najważniejsze, że reszta rodzinki zapali za mnie światełko.....
Muszę się pochwalić, że ostatnio moje wyroby znalazł sporą ilość nabywców na he he pchlim targu....Mało to artystyczne, ale chciałam zobaczyć czy ktoś jest wogóle zainteresowany tym co robię. Okazało się, że jest :-)Poza tym była to wspaniała przygoda i zabawa!!!!
Ostatnio dużo biżuterii wykonałam z perełek . Niestety większa ich część nie doczekała się zdjęcia. Zachowały się tylko dwa:

Obecnie wracam do biżuterii szydełkowej i moich najulubieńszych filcaków :-))
pozdrawiam gorąco, serdecznie!!!!

2 komentarze:

  • Annasza | 1 listopada 2010 17:22

    Buziaki i dużo, dużo zdrówka, u nas też "powtórka z rozrywki" w temacie chorób :( A biżu śliczna, podziwiam :))

  • Ania | 2 listopada 2010 09:29

    Bardzo się cieszę, że znalazłaś trochę czasu, aby znowu z nami poblogować. Uwielbiam Twoją biżu i już troche mi jej brakowało. Pozdrowionka.

Prześlij komentarz